گزارشات: مسیرهای پیموده شده (موبایل)


بسمه تعالی

برای دریافت گزارش مسیرهای پیموده شده زمانی که از طریق گوشی تلفن همراه خود وارد سامانه ردیابی شده اید لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

1. ابتدا از طریق نرم افزار موبایل و یا سایت وارد حساب کاربری خود شوید. تصویری که با آن مواجه خواهید شد مطابق شکل زیر می باشد:

 (1)

 

2. برای وارد شدن به منوی گزارشات کافیست دکمه ی سمت چپ نوار بالای صفحه که علامت برگه روی آن می باشد را کلیک کنید. در صورت انتخاب آن بلافاصله منوی گزارشات مطابق شکل زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 (2)

 3. از منوی بازشونده مقابل عبارت نوع خط گزارش مسیرهای پیموده شده را انتخاب کنید:

 (3)

 

4. بعد از انتخاب گزارش مسیرهای پیموده شده نوبت به انتخاب نمودن دستگاه و بازه ی زمانی مورد نظر می رسد. برای این منظور روی گزینه ی تنظیمات واقع در سمت راست نوع خط کلیک کنید:

(در صورتیکه گزینه ی تنظیمات را مشاهده نمی کنید نوار قسمت نوع خط را با انگشت خود به سمت چپ بکشید)

 (4)

 

5. با باز شدن پنجره ی تنظیمات مطابق شکل زیر نوبت به انتخاب دستگاه و بازه ی زمانی می رسد:

 (5)

 

 6. با لمس منوی بازشونده رو به روی عبارت دستگاه می توانید ردیاب مورد نظر خود که قصد ردیابی آن را دارید انتخاب نمایید:

همچنین شما می توانید در صورت نیاز بیشتر از یک دستگاه را بصورت همزمان انتخاب نمایید.

(6)

 

7.بعد از انتخاب دستگاه نوبت به انتخاب بازه ی مورد نظر می رسد که این امر با باز کردن منوی بازشونده رو به روی عبارت بازه امکان پذیر است. شما می توانید از بین گزینه های موجود مثلا امروز یا دیروز یک مورد را انتخاب کنید:

 (7)

 

8. بعد از انتخاب کردن دستگاه و انتخاب بازه ی زمانی مورد نظر مطابق شکل زیر باید روی دکمه ی تیک به نشانه ی تایید تنظیمات کلیک کنید:

(8)

 

 9. بعد از تایید تنظیمات مربوط به دستگاه و بازه ی زمانی مطابق شکل زیر در سمت راست گزینه ی تنظیمات، گزینه ی نمایش که تا قبل از این بصورت غیر فعال وجود داشت، فعال شده و برای دریافت گزارش باید روی آن کلیک کرد:

(9)

 

10. با انتخاب گزینه ی نمایش نرم افزار شروع به گزینش اطلاعات مربوط به درخواست شما را آغاز نموده که عبارت در حال بارگزاری نشانگر آن می باشد. بنابراین تا پایان عملیات گزارشگیری و رد شدن عبارت در حال بارگزاری منتظر بمانید:

 (10)

 

11. بعد از اتمام عملیات گزارشگیری و با مشاهده داده های سامانه، به منظور دیدن مسیرهای پیموده شده روی نقشه کافیست علامت ضربدر بالای سامانه، سمت راست، را انتخاب نمایید:

 (11)

 

12. بعد از کلیک بر روی ضربدر در مرحله ی قبل با ظاهر شدن صحه ی اصلی سامانه شامل نقشه و دستگاه ها، مسیرهای پیموده شده دستگاه انتخابی روی نقشه بصورت خط کشی شده به نمایش در خواهد آمد:

 (12)

 

13. برای مشاهده نقاط ارسال شده از دستگاه ردیاب روی نقشه بصورت تفکیک شده و قابل انتخاب، در مرحله ی تنظیمات تیک گزینه ی «علامت ها» را بصورت فعال درآورده و تنظیمات جدید را تایید و بر روی دکمه ی نمایش کلیک کنید و پس از بارگزاری اطلاعات علامت ضربدر را انتخاب نمایید:

 (13)

 

 (14)

 

14. با انتخاب علامت مثلث سمت راست صفحه ی نمایش و انتخاب هر یک از علامت های روی نقشه اطلاعات مربوط به زمان و سرعت و … ردیاب در نقطه ی انتخاب شده به نمایش در خواهد آمد:

 (15)

 

15. در نهایت برای پاک کردن گزارش از روی صفحه کافیست به منوی گزارشات بازگشته و با کشیدن نوار بالایی به سمت چپ گزینه ی خالی کردن را انتخاب نمایید:

 (16)

(17)

 

(18)

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *